• Piłkoszalony

  Polska piłka nożna i ja: bilans życia.
 • Kto tu jest Niemcem?

  Ljuba, Perse i Mehmet żyją i pracują w Niemczech, bo tak wyszło. Są obywatelami Niemiec, ale nie czują się Niemcami.
 • Niemieckie media - Kupieni dziennikarze

  “Kupieni dziennikarze. Jak niemieccy politycy, tajne służby i finansiści wpływają na media w Niemczech” - książka Udo Ulfkotte miała od 2014 roku już 6 wydań.
 • BANKSTERZY

  Banksterzy to tacy ludzie, którzy oferują parasol, kiedy świeci słońce. Ale jak tylko zacznie kropić, to ten parasol zabierają.
 • Riese mroczny olbrzym

  Góry Sowie są górami tajemnic. Znajduje się tam wiele kompleksów podziemnych korytarzy i hal. Co chcieli w nich umieścić hitlerowcy? Fabrykę broni rakietowej czy centra badawcze nad bronią atomową lub kwaterę główną samego Hitlera?
 • Pamiętniki Hitlera - Fałszerstwo stulecia!

  Spokojnie przyjąłem karę za własną głupotę, bo dałem się nabrać fałszerzowi Konradowi Kujauowi. Wkurzało mnie tylko podłe zachowanie redakcji i kierownictwa wydawnictwa, dla których przez 30 lat ryzykowałem zdrowie i życie — mówi Gerd Heidemann.
 • Alternatywa dla Niemiec

  Opinie, które jeszcze 10 czy 20 lat temu można było wyrażać bez problemów, w dzisiejszych czasach szybko są odrzucane jako populistyczne, radykalne, bez serca, niemoralne, itp. - mówi Frauke Petry.
START »  REKLAMA » 

REKLAMA

Reklama

» Poszukujemy operatorów maszyn, obrabiarek

Poszukujemy operatorów maszyn, obrabiarek. Możliwość otrzymania mieszkania zakładowego po wcześniejszych ustaleniach.

» Zamów magazyn polsko-niemiecki REGION Europa

Gazeta pomocna w nauce niemieckiego! Ciekawe artykuły i wywiady o gospodarce, zdrowiu, polityce i turystyce! Zamów wydanie z kosztami przesyłki w cenie 6 zł za egz. Egzemplarze archiwalne za 50% ceny + koszt przesyłki 2,50 zł.

» Spotkanie z Jürgenem Rothem

Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich oraz magazyn polsko - niemiecki „Region Europa” zapraszają na spotkanie z Jürgenem Rothem 13 września 2013 r. o godz. 16.00 w Centrum Prasowym FOKSAL, sala A w Domu Dziennikarza w Warszawie, ul. Foksal 3/5.

» Ogłoszenia drobne

Internetowe serwisy ogłoszeniowe to obok katalogów firm drugi interesujący sposób na promocję firmy.

» Katalog firm

Katalog firm to bardzo dobry pomysł na promocję firmy w Internecie. Internetowe spisy firm cieszą się dużą popularnością, ponieważ często są darmowe. Jest to ważne, szczególnie dla niewielkich firm, zaczynających dopiero swoją działalność. Firmy te potrzebują skutecznej reklamy, nie mają jenak zazwyczaj zbyt dużych budżetów do przeznaczenia na ten cel. Dodanie firmy do darmowych katalogów firm jest więc w takiej sytuacji doskonałym sposobem promocji.