• Piłkoszalony

  Polska piłka nożna i ja: bilans życia.
 • Kto tu jest Niemcem?

  Ljuba, Perse i Mehmet żyją i pracują w Niemczech, bo tak wyszło. Są obywatelami Niemiec, ale nie czują się Niemcami.
 • Niemieckie media - Kupieni dziennikarze

  “Kupieni dziennikarze. Jak niemieccy politycy, tajne służby i finansiści wpływają na media w Niemczech” - książka Udo Ulfkotte miała od 2014 roku już 6 wydań.
 • BANKSTERZY

  Banksterzy to tacy ludzie, którzy oferują parasol, kiedy świeci słońce. Ale jak tylko zacznie kropić, to ten parasol zabierają.
 • Riese mroczny olbrzym

  Góry Sowie są górami tajemnic. Znajduje się tam wiele kompleksów podziemnych korytarzy i hal. Co chcieli w nich umieścić hitlerowcy? Fabrykę broni rakietowej czy centra badawcze nad bronią atomową lub kwaterę główną samego Hitlera?
 • Pamiętniki Hitlera - Fałszerstwo stulecia!

  Spokojnie przyjąłem karę za własną głupotę, bo dałem się nabrać fałszerzowi Konradowi Kujauowi. Wkurzało mnie tylko podłe zachowanie redakcji i kierownictwa wydawnictwa, dla których przez 30 lat ryzykowałem zdrowie i życie — mówi Gerd Heidemann.
 • Alternatywa dla Niemiec

  Opinie, które jeszcze 10 czy 20 lat temu można było wyrażać bez problemów, w dzisiejszych czasach szybko są odrzucane jako populistyczne, radykalne, bez serca, niemoralne, itp. - mówi Frauke Petry.
START »  REKLAMA »  Ogłoszenia drobne » 

Ogłoszenia drobne

Internetowe serwisy ogłoszeniowe to obok katalogów firm drugi interesujący sposób na promocję firmy. W przypadku braku pokaźnego budżetu do przeznaczenia na cele reklamowe należy szukać tanich lub całkowicie darmowych sposobów promocji. Warto skorzystać z serwisów ogłoszeniowych dostępnych w Internecie i zamieszczać ogłoszenia dotyczące oferowanych produktów czy usług. Oczywiście nie ma sensu publikować swoich ofert we wszystkich tego typu portalach. Trzeba więc wybrać te najlepsze, poniżej przedstawiamy kilka naszych propozycji.

Darmowe serwisy ogłoszeniowe

 • www.ogloszenia-praca.info - portal zawiera ogłoszenia o pracy zarówno dla poszukujących zatrudnienia, jak i szukających pracowników
 • www.developersi.pl - darmowe ogłoszenia nieruchomości, duża liczba ofert i zaawansowana wyszukiwarka umożliwiają szybkie wyszukanie nieruchomości
 • www.marketingowo.com - nie jest to typowy serwis ogłoszeniowyc, lecz połączenie katalogu stron, firm, sklepów z serwisem ogłoszeniowym, można też dodawać wpisy reklamujące konkretny produkt czy usługę

Niebawem zamieścimy linki do kolejnych serwisów ogłoszeniowych.